Źródła wideo 996 Wyświetleń

  • Obejrzyj Zwiastun
  • Obejrzyj Film
365 Dni Online

365 Dni Online

Feb. 07, 2020Poland116 Min.6
Ocena użytkownika: 0
5 1 głos
Co się dzieje?

Opis

365 dni Cały Film Online

365 dni cały film online. O czym jest ten film? Ekranizacja pokazuje nam historie Laury Biel.  Jest ona dyrektorem sprzedaży w luksusowym hotelu. Ma udaną karierę, ale w jej życiu prywatnym brakuje pasji. Podejmuje ostatnią próbę aby uratować swój związek. Wraz ze swoim partnerem i przyjaciółmi wyrusza w podróż na Sycylię. Tam poznaje tajemniczego Massimo, który okazuje się szefem rodziny mafijnej. Massimo Torricelli, młody i przystojny, nie ma innej opcji niż przejęcie po zamordowaniu ojca jego dobytku. Laura nie spodziewa się, że Massimo, najgroźniejszy mężczyzna na wyspie, stanie jej na drodze, porwie ją, złapie w niewolę i da 365 dni na zakochanie się w nim. Laura początkowo opiera się dominującemu Massimo,  jednak wraz z biegiem czasu między parą narasta seksualna pasja ,a jej intensywność osiągają temperaturę wrzenia. Massimo i Laura odkrywają, że ich związek zaczyna podążać nowymi ścieżkami. Zamiast książki możesz obejrzeć cały film 365 dni.

Film pozycjonuje się jako odpowiedź polskiego kina na książkę i film „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Stereotypy postaci kobiecych – oczarowane mężczyzną z dużym saldem bankowym otwartym na nieograniczone wyjazdy na zakupy. 

Czym tak naprawdę jest ten film ?

365 Dni Cały Film Online nie jest dostępny jeszcze na CDA czy zalukaj. Możesz go obejrzeć na naszej stronie w najwyższej jakości . Jest to pierwszy stworzony w Polsce erotyk połączony z dramatem . Opiera się na najlepiej sprzedającej się powieści o tym samym tytule autorstwa autorki Blanki Lipinskiej. Nie jest to następna komedia romantyczna, ale jest to historia pełna pożądania.

Rezultatem jest coś oszałamiającego – bardzo wciągające dla odpowiednich osób, z drugiej strony tandetna dekadencja seksualna i obezwładniony melodramat. Jest to paradoks sprzeczny – który angażuje się w swoje wartości kampowe, ale z kinematograficznego punktu widzenia często jest śmiechu warty i źle wykonany – a jednak w jakiś wypaczony sposób jedynie dodaje uroku.

 

365 Dni Online
Tytuł oryginalny 365 Dni
Ocena IMDb 3 381 Głosów
Ocena TMDb 5.8 62 Głosów
Udostępniono:1

Podobne tytuły

Jojo Rabbit
Sala samobójców Hejter (2020)
Babyteeth – Oglądaj Online
Cóż Za Piękny Dzień

Pozostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Adres e-mail *
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Serwis WWW