Źródła 102 Wyświetleń

  • Obejrzyj Zwiastunyoutube.com
  • Filmfileone.tv
Cóż Za Piękny Dzień

Cóż Za Piękny Dzień

Sep. 07, 2019China, United States109 Min.PG
Co Chciałbyś Zgłosić ?

Opis

cóż za piękny dzień online

Cóż Za Piękny Dzień Online

Czy ktoś wpolsce kiedykolwiek słyszał o Fredzie Rogersie? Był on amerykańskim prezenterem telewizyjnym dla dzieci, którego folklorystyczny program dla młodszych. “Mister Rogers ‘Neighborhood”był prowadzony od 1968 do 2001 roku i uczynił go narodowym skarbem w USA. Bardzo podziwianym za to, jak zachęcał dzieci (i dorosłych) do mówienia i myślenia o ich uczucia. W przeciwieństwie do Ulicy Sezamkowej program nie został pokazany w Polsce. Dlatego postać Rogersa cechujący się niezwykłą samokontrolą graną przez Toma Hanksa może być przez nas nieznana. Już teraz sprawdź ten wspaniały film, Cóż za piękny dzień online obejrzysz w odwarzaczu na górze strony. Nie przegap tak świetnego dramatu.

Osobiście nigdy nie słyszeliśmy o Rogersie przed tym filmem, film  odtwarza scenografię oryginalnego serialu. Siła osoby Hanksa i jego kapitał reputacyjny, który sam wnosi do filmu świetną atmosfere. Nawyk ironii może prowadzić do podejrzeń, że nadchodzi jakieś okropne objawienie. Tak jednak nie jest. Hanks znakomicie ukazuje niewinność Rogersa. Jego mądry dar wyczuwania nieszczęścia ludzi, a także dworską postawę polityka wobec ankieterów, której nauczył go pewien znawca showbiznesu. Jest porywająca scena w restauracji, w której Rogers prosi Vogela o milczenie przez minutę i refleksję nad ludźmi, którzy sprawili, że jest tym, kim jest. Przez długą, długą chwilę Hanks patrzy w kamerę z nieczytelnym wyrazem, być może zachęcając nas, publiczność, do zrobienia tego samego.

Reżyserowie  zręcznie stworzyli balansowanie na linie, przez którą Tom Hanks musi przejść, rozciągając ją między ironią a wiarą, w wyniku czego film jest naprawdę zabawny i poruszający.

 

Cóż Za Piękny Dzień
Cóż Za Piękny Dzień
Cóż Za Piękny Dzień
Cóż Za Piękny Dzień
Cóż Za Piękny Dzień
Oryginalny Tytuł A Beautiful Day in the Neighborhood
IMDb Rating 7.3 34,090 oceny
Ocena TMDb 7.3 341 oceny

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Podobne Tytuły

Jojo Rabbit
Babyteeth – Oglądaj Online
365 Dni Online
Sala samobójców Hejter (2020)

Zostaw komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Twój adres email będzie niewidoczny
Strona