Źródła wideo 295 Wyświetleń

  • Obejrzyj Zwiastun
Cóż Za Piękny Dzień

Cóż Za Piękny Dzień

Sep. 07, 2019China, United States109 Min.PG
Ocena użytkownika: 0
6 1 głos
Co się dzieje?

Opis

cóż za piękny dzień online

Cóż Za Piękny Dzień Online

Czy ktoś wpolsce kiedykolwiek słyszał o Fredzie Rogersie? Był on amerykańskim prezenterem telewizyjnym dla dzieci, którego folklorystyczny program dla młodszych. “Mister Rogers ‘Neighborhood”był prowadzony od 1968 do 2001 roku i uczynił go narodowym skarbem w USA. Bardzo podziwianym za to, jak zachęcał dzieci (i dorosłych) do mówienia i myślenia o ich uczucia. W przeciwieństwie do Ulicy Sezamkowej program nie został pokazany w Polsce. Dlatego postać Rogersa cechujący się niezwykłą samokontrolą graną przez Toma Hanksa może być przez nas nieznana. Już teraz sprawdź ten wspaniały film, Cóż za piękny dzień online obejrzysz w odwarzaczu na górze strony. Nie przegap tak świetnego dramatu.

Osobiście nigdy nie słyszeliśmy o Rogersie przed tym filmem, film  odtwarza scenografię oryginalnego serialu. Siła osoby Hanksa i jego kapitał reputacyjny, który sam wnosi do filmu świetną atmosfere. Nawyk ironii może prowadzić do podejrzeń, że nadchodzi jakieś okropne objawienie. Tak jednak nie jest. Hanks znakomicie ukazuje niewinność Rogersa. Jego mądry dar wyczuwania nieszczęścia ludzi, a także dworską postawę polityka wobec ankieterów, której nauczył go pewien znawca showbiznesu. Jest porywająca scena w restauracji, w której Rogers prosi Vogela o milczenie przez minutę i refleksję nad ludźmi, którzy sprawili, że jest tym, kim jest. Przez długą, długą chwilę Hanks patrzy w kamerę z nieczytelnym wyrazem, być może zachęcając nas, publiczność, do zrobienia tego samego.

Reżyserowie  zręcznie stworzyli balansowanie na linie, przez którą Tom Hanks musi przejść, rozciągając ją między ironią a wiarą, w wyniku czego film jest naprawdę zabawny i poruszający.

 

Cóż Za Piękny Dzień
Cóż Za Piękny Dzień
Cóż Za Piękny Dzień
Cóż Za Piękny Dzień
Cóż Za Piękny Dzień
Tytuł oryginalny A Beautiful Day in the Neighborhood
Ocena IMDb 7.3 34,090 Głosów
Ocena TMDb 7.3 341 Głosów

Dyrektor

Obsada

Udostępniono:0

Podobne tytuły

Jojo Rabbit
Babyteeth – Oglądaj Online
Sala samobójców Hejter (2020)
365 Dni Online

Pozostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Adres e-mail *
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Serwis WWW