Źródła wideo 264 Wyświetleń

  • Obejrzyj Zwiastun
  • Lektor 720p
Głębia strachu

Głębia strachu

11 kilometrów pod powierzchnią oceanu coś się zbudziłoJan. 08, 2020Stany Zjednoczone95 Min.PG-13
Ocena użytkownika: 0
5 1 głos
Co się dzieje?

Opis

Głębia strachu Online – obejrzyj cały film  po polsku.

Głębokie wiercenia są niebezpieczną praktyką, a incydenty, takie jak eksplozja platformy wiertniczej BP w Zatoce Meksykańskiej w 2010 roku, przypominają o zagrożeniach środowiskowych, które towarzyszą odwiertom w tak ekstremalnych warunkach. Ponadto, jak twierdzi Underwater, możemy uwolnić starożytnego potwora morskiego z rowu oceanicznego. Czy warto obejrzeć cały film jakim jest Głębia Strachu?

Kristen Stewart grająca Norah, inżyniera mechanika pracującego na platformie wiertniczej na dnie oceanu. Cieszy się około 30 sekundami spokoju, kiedy myje zęby na początku filmu, potem rozpętuje się piekło. Części podwodnej konstrukcji zaczynają implodować, a ona ucieka w bezpieczne miejsce z niewielką grupą  ocalałych. Ciągle spekulują na temat tego, czy to trzęsienie ziemi uszkodziło stację. Nie sądzę, aby było to zbytnim spoilerem, abym ujawnił, że na pewno nie było to trzęsienie ziemi.

Głębia Strachu : Połączenie Akcji i Horroru

Ta głębinowa akcja jest mniej więcej taka sama jak w filmie kosmicznym, ale bardziej mroczna i prawdopodobnie znacznie bardziej nieszczęśliwa. Ciśnienie wody oznacza, że ​​przy jednym złym ruchu lub usterce mechanicznej głowa każdego z nich imploduje. Ocaleni nieustannie zmagają się z zagrożeniami, jakie niosą ze sobą wadliwe kombinezony i wadliwe śluzy powietrzne. W tym klaustrofobicznym środowisku dreszczyk emocji staje się nieco powtarzalny, ale reżyser William Eubank skutecznie utrzymuje wysokie napięcie. Potworna intensywność prawie nigdy nie ustaje. Całuy film Głębia Strachu dostępny jest już online w języku polskim.

Budynki i lokalizacje są rewelacyjne, bardzo dobrze wykorzystują słabe oświetlenie, wraki, martwe ciała i nieoczekiwane odgłosy dochodzące zza kadłuba. Urazy, przeszkadzające szczątki i nieodpowiednia odzież ładnie łączą się z paranoją, paniką, klaustrofobicznymi przejściami i częstymi groźbami uduszenia, utonięcia lub zmiażdżenia przez ekstremalne ciśnienie wody. Chwile są pełne emocji, gdy rozpoczyna się plan przetrwania jeden na milion. Zapożyczony z innych podwodnych przygód, takich jak „Otchłań”, „Morze Czarne” i „Sanctum”, a jednocześnie tajemnica ostatecznej transmisji od zespołu wiertniczego przedstawia obawy o charakterze nadprzyrodzonym (podobnie jak „Horyzont zdarzeń”). Niestety, to podejrzane życie morskie i inne elementy science-fiction okazują się najbardziej rozczarowujące; tak wiele realistycznych luk i zagrożeń jest już obecnych, że dodawanie fantastycznych komponentów wydaje się w dużej mierze niepotrzebne.

Pod wodą nie jest idealne. Dziwacznie pesymistyczny Paul jest jedyną postacią, której osobowość wykracza daleko poza samo przetrwanie, a monologi głosowe Norah zamykają film w banalny sposób. Jedyną głęboką rzeczą w filmie jest odległość poniżej poziomu morza. Wyspa Fantazji – to podobny tytuł, który powinniśmy obejrzeć jeśli ten tytuł nam się spodobał. Głębia Strachu Online w wysokiej jakości dostępna jest już na naszej stronie.

Głębia strachu
Głębia strachu
Głębia strachu
Głębia strachu
Głębia strachu
Głębia strachu
Głębia strachu
Głębia strachu
Głębia strachu
Tytuł oryginalny Underwater
Ocena IMDb 5.8 44,832 Głosów
Ocena TMDb 6.3 1,413 Głosów

Dyrektor

Obsada

Kristen Stewart isNorah Price
Norah Price
Vincent Cassel isCaptain Lucien
Captain Lucien
Mamoudou Athie isRodrigo Nagenda
Rodrigo Nagenda
T. J. Miller isPaul Abel
Paul Abel
Jessica Henwick isEmily Haversham
Emily Haversham
Gunner Wright isLee Miller
Lee Miller
Fiona Rene isGodmother
Godmother
Amanda Troop isPoseidon Patty
Poseidon Patty
Udostępniono:0

Podobne tytuły

Wyspa Fantazji
W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt Online
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Niewidzialny Człowiek

Pozostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Adres e-mail *
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Serwis WWW