Źródła wideo 818 Wyświetleń

  • Obejrzyj Zwiastun
  • Obejrzyj Film
Wyspa Fantazji

Wyspa Fantazji

Feb. 12, 2020United States109 Min.PG-13
Ocena użytkownika: 0
5 1 głos
Co się dzieje?

Opis

Wyspa Fantazji Online Cały Film Po Polsku

O czym jest Wyspa Fantazji, którą możemy obejrzeć tu online ? Tajemniczy pan Roarke  spełnia fantazje swoich szczęśliwych gości w luksusowym, ale odległym tropikalnym kurorcie. Kiedy wymysły te zamieniają się w koszmary, goście muszą rozwiązać tajemnicę wyspy aby uciec z życiem.

Szczerze mówiąc, o wiele mniej interesujące pomysły faktycznie się sprawdziły. W tej chwili Wyspa Fantazji to głęboko szalony, cynicznie  „horror”, który zasadniczo ma niewiele wspólnego z tym gatunkiem. Fabuła jest bardzo prosta. Pięć osób wygrywa konkurs na wyjazd do kurortu znajdującego się na tytułowej wyspie. Tam fantazje najwyraźniej spełniają się dzięki uprzejmości tajemniczego właścieciela wyspy, pana Roarke. Jednak kiedy wczasowicze doświadczają ożywienia swojej fantazji, nieuchronnie dzięją się rzeczy na które nie byli przygotowani. Scenariusz jest wypełniony po brzegi boleśnie zawstydzającymi linijkami.  Pomimo że bracia Brax i JD są naprawdę jedynymi dość sympatycznymi postaciami. To ich brawurowe przekomarzanie się wciąż jest dosyć słabe. Cały film Wyspa Fantazji to jeden z tych tytułów na które warto pójść do kina jak lub obejrzeć online.

Podkreśla to największy problem twórcy filmu, który jest przeznaczony dla całkowicie niewłaściwej publiczności. Podobnie jak Truth or Dare, zabiera zabawną koncepcję i odrzuca wszystkie dojrzałe obietnice na rzecz ogólnego horroru z ograniczeniem od 13 roku życia. Całkowicie pozbawia go to prawdziwej grozy. Dzięki pięknej scenerii na wyspie – nakręconej na Fidżi  i dość dużej obsadzie zespołu, z pewnością wygląda znacznie drożej niż jest. Choć niewątpliwie pomaga temu rozpaczliwa struktura narracyjna filmu. Środkowa część filmu wysyła większość głównych bohaterów na własne, zaplanowane wycieczki fantasy. Wymaga to tylko kilku aktorów i lokalizacji lub dwóch jednocześnie, zamiast gromadzenia obsady przez więcej połączonych dni zdjęciowych. Niestety żadna ilość przekrojów między tymi trzymającymi w napięciu sekwencjami nie jest jednak w stanie opisać, jak bardzo niewyobrażalnie pobieżnie grają. Wyspa Fantazji jest do obejrzenia online na naszej stronie w świetnej jakości.

 

Wyspa Fantazji
Wyspa Fantazji
Wyspa Fantazji
Wyspa Fantazji
Tytuł oryginalny Fantasy Island
Ocena IMDb 4.6 6,224 Głosów
Ocena TMDb 4.9 161 Głosów
Udostępniono:1

Podobne tytuły

Głębia strachu
Niewidzialny Człowiek
W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt Online
Doktor Dolittle Online 2020

Pozostaw komentarz

Nazwa *
Dodaj nazwę wyświetlaną
Adres e-mail *
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Serwis WWW