Z Archiwum X - Sezon 9 - Odcinek 20 - [2001] • Online • Cały Serial • CDA • Lektor

Mulder, który znika na początku dziewiątego sezonu, by swoją osobą nie zagrażać Scully i dziecku, zdobywa informacje o dacie planowanej kolonizacji...

Odcinki specjalne  

Sezon 1  

Sezon 2  

Sezon 3  

Sezon 4  

Sezon 5  

Sezon 6  

Sezon 7  

Sezon 8  

Sezon 9  

Sezon 10  

Sezon 11  

O czym jest Z Archiwum X - Sezon 9 - Odcinek 20 - 2001 online cały Serial ?

Mulder, który znika na początku dziewiątego sezonu, by swoją osobą nie zagrażać Scully i dziecku, zdobywa informacje o dacie planowanej kolonizacji – 22 grudnia 2012. W Bluemont w Virginii, chyłkiem przemyka się do rządowego budynku i rozpoczyna inspekcję. W pewnej chwili atakuje go jednak Knowle Rohrer – super-żołnierz i członek Nowego Syndykatu, praktycznie niezniszczalny. W walce z Rohrerem pomaga Mulderowi duch Kryceka. Zrzucony na kable elektryczne Rohrer wydaje się być martwy, więc Mulder zostaje natychmiast aresztowany pod zarzutem morderstwa. Mulder prosi Skinnera, by go bronił. Proces, który potem następuje, zamienia się w farsę, pomimo zeznań Marity Covarrubias, Jeffreya Spendera i Gibsona Praise'a. Mulder zostaje skazany na śmierć, lecz z pomocą przyjaciół ucieka z celi śmierci. Wraz ze Scully, odwiedza również Palacza. Zostają wtedy zaatakowani przez Rohrera i innych. Palacz ginie, a para agentów ucieka w nieznanym kierunku.

Gdzie zobaczyć cały Serial Z Archiwum X - Sezon 9 - Odcinek 20 - 2001 online?

Tworzenie filmu to proces współpracy. Reżyserzy, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczona ilość innych osób współpracują ze sobą, aby stworzyć coś naprawdę spektakularnego. Chodzi o wybranie interesującej Cię historii i dokładne jej poznanie. Podziel się i obserwuj, co Cię inspiruje, a następnie dowiedz się, jak podzielić się tym z innymi, aby oni też to poczuli. ⁣⁣ A kiedy znajdziesz wskazówkę, nie możesz z niej zrezygnować i iść dalej.

Z Archiwum X - Sezon 9 - Odcinek 20 - online to świetny Serial z kategorii Sci-Fi & Fantasy

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Z Archiwum X - Sezon 9 - Odcinek 20 - to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Z Archiwum X - Sezon 9 - Odcinek 20 - cały Serial ma naprawdę dobrą obsadę

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwych ludzi! Czas na działanie! „Z Archiwum X - Sezon 9 - Odcinek 20 - ” to internetowy film o dojrzałym rytmie, oceniany przez PG, bardzo zabawny film, warty obejrzenia w kinach. Wiemy, że widziałeś fajny zwiastun i słyszałeś całe piękno oglądania tego filmu w kinach. Wiemy też" Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

The X-Files 2001 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki MojSeans.pl możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

 • Avatar babel Użytkownik babel

  Cos dla rodzin

  +39
 • Avatar arielka Użytkownik arielka

  Jeden z najlepszych seriali jaki oglądałam! ciekawe kiedy kolejny sezon

  +32
 • Avatar robak112 Użytkownik robak112

  Mega wygodny jest ten serwis, oplacalo sie kupic premium

  +14
 • Avatar zwierz Użytkownik zwierz

  5/5

  +53
 • Avatar pawelecxx Użytkownik pawelecxx

  Siedzialam nad tym serialem chyba 6 godzin dzisiaj, ale w koncu skonczylam caly sezon... jestem w szoku tym ostatnim odcinkiem haha

  +6
 • Avatar polatani53 Użytkownik polatani53

  z archiwum x - sezon 9 - odcinek 20 - 10/10 !

  +8
 • Avatar Wiśnia Użytkownik Wiśnia

  Świetny film online, a portal jeszcze lepszy <3 można tu bez problemu znaleźć najnowsze filmy online! Dzięki <3

  +36
 • Avatar Piotrek22 Użytkownik Piotrek22

  Jedna z lepszych produkcji jakie widziałem w tym roku. Dzięki MojSeans !

  +27
 • Avatar Radek91 Użytkownik Radek91

  Osobiście daje wielki plus dla MojSeans, można tutaj wyszukać najlepsze filmy online i seriale online. Dziękuję za tak sporą dawkę materiału na wolne dni :)

  +52
 • Avatar nickinick Użytkownik nickinick

  Po rejestracji wszystko śmiga aż miło. Najnowsze filmy online i seriale online jakie można znaleźć w necie. Dzięki MojSeans!!

  +38

Polecane Seriale